O nás

Naše stránky nabízí široký výběr všech typů matrací, od pružinových, latexových až po pěnové matrace nebo, v dnešní době dosti žádané,matrace z BIO pěny.

Spolupracujeme s předními českými výrobci jako jsou Tropico, Slumberland, Gumotex aj. Od každého z dodavetelů Vám dokážeme nabídnout matrace všech cenových relací. Za všemi výrobky stojí oficiální Certifikát zaručené kvality, který je vydávám za přísných podmínek.

Nabídku se snažíme nestále doplňovat o nejnovější technologie a materiál, ze kterého je možné matrace vyrábět. Dokážeme zhotovit i matraci na míru, a to nejen dle atypických rozměrů,ale i dle vašich specifických požadavků.

Každý člověk stráví spánekm v průměru jednu třetinu svého života a proto je ten výběr matrace velmi důležitý. Na našich stránkách jsme Vám připravili hned několik rad a možností jak si takovou správnou matraci vybrat.

Termíny dodání se snažíme neustále zkracovat. Standartní dodací lhůta je cca 10dní od objednání. Pokud se jedná o atyp, zde se dodací lhůta stanovuje individualně, dle náročnosti požadavků na její výrobu.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.